همکاری

فروشگاه اینترنتی یک راه ارتباطی بین شما و مشتریانتان است،

 

title_6096584aadc506754647561620465738
خرید و فروش با اطمینان
title_6096584aade7d20627227001620465738
حمایت و پشتیبانی در همه مراحل خرید و فروش
title_6096584aae0a07362957201620465738
پرداخت و واریزی آنلاین در همه ساعات و روزها
title_6096584aae28e6000981981620465738
گارانتی کیفیت و اصالت کالا
title_6096584aae4a711359302721620465738
همکاری پیوسته و آینده دار
 

ارائه یک تصویر بهتر از سازمان

ارائه یک تصویر بهتر از کسب و کار خود، دلیل بسیار مهم و واضحی است که می‌تواند برای داشتن یک سایت فروشگاهی و شروع فروش اینترنتی کافی باشد. با داشتن وب‌ سایت یا هر نوع حضور اینترنتی، مخاطبین متوجه می شوند کار شما جدی است. امروزه، حضور در اینترنت امر مهمی است که همه فروشندگان کوچک و بزرگ در هر کسب و کاری را وادار به این امر می کند.

 

خدمات بهتر برای مخاطبین

داشتن سایت فروشگاهی و استفاده از اینترنت برای فروش محصولات، به شما این امکان را می‌دهد که بیشتر در کنار مشتریان خود باشید، به سؤالات مشتریانتان پاسخ دهید، به مشکلات آن ها رسیدگی کنید و بدون اتلاف وقت، به نیاز آنها پاسخ دهید.

 

دسترسی ۲۴ ساعته به محصولات و خدمات

خیلی از  فروشگاه‌ها، پمپ‌بنزین‌ها و بیمارستان‌ها به دلیل نوع خدماتی که ارائه می کنند به صورت  ۲۴ ساعته در حال کار هستند ، این کار برای خیلی از کسب‌ و‌کارهای دیگر غیرممکن است، البته بدون اینترنت غیرممکن است! به طوری که طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است و مشتریان این فروشگاه ها می توانند هر زمانی از شبانه‌ روز و در هر مکانی، سفارش‌های خود را ثبت کنند. این مسئله برای کسب‌ و‌ کارها سود بسیار زیادی دارد.

با داشتن یک وب سایت  می توانید تمام اطلاعاتی را که مشتریان به آن ها نیاز دارند، درست در زمان نیازشان در اختیار آن ها قرار دهید. این یعنی تماس‌های تلفنی برای حل مشکلات کمتر می‌شوند و فروش افزایش پیدا می‌کند.

 

هزینه‌ کمتر برای راه‌اندازی

کم بودن هزینه‌‌ راه‌اندازی کسب ‌و‌ کار اینترنتی یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه های اینترنتی به تعداد محدودی کارمند احتیاج دارند، فقط کافی است سایت‌ خود را آماده و کسب‌و‌کارتان را راه‌اندازی کنید. اگر قبلا یک شرکت سنتی داشته‌اید و حالا قصد دارید آن را اینترنتی کنید، لازم است بدانید اینترنتی شدن فقط باعث افزایش تعداد مشتریان‌‌تان می‌شود. کافیست با هزینه‌ خیلی کمی یک وب ‌سایت طراحی و فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.

 

حذف فاصله ها

فاصله‌ مشتریان تا فروشگاه شما فقط به اندازه‌ یک کلیک است. شما می توانید از طریق اینترنت با مشتریان در تماس باشید، به سؤالاتشان پاسخ دهید و مشکلات‌ آن‌‌ها را حل کنید. از همه مهم‌تر اینکه می‌توانید سفارش‌ها و پرداخت‌ها را به طورمستقیم دریافت کنید.

 

نداشتن محدودیت مکانی برای کار کردن

هر جا که راحت هستید کار کنید. کسب ‌و‌کار اینترنتی، شما را از قید‌ و‌ بند مکان آزاد می‌کند. در صورت داشتن ارتباطات خوب در اینترنت، هر جای دنیا که باشید می توانید کسب ‌و‌کار خود را مدیریت کنید. مثلاً ممکن است شما در یک قاره دیگر زندگی کنید ولی انبار کالاهایتان در قاره‌ی دیگری باشد. در واقع می توانید کسب‌ و‌کارتان را با سبک زندگی‌ خود هماهنگ کنید و نه سبک زندگی خود را با کسب و کارتان!

 

کاهش هزینه‌های عملیاتی

فقط با انجام یک کار ساده می‌توانید هزینه‌هایتان را به شدت کاهش دهید. با ثبت آنلاین سفارشات دیگر نیازی به کارکنان بخش خدمات نیست. همه سفارشات و همه پرداخت‌ها اینترنتی انجام می‌شوند. با این کار از تعداد کارکنان و در نتیجه هزینه‌های اداری و دفتری کاسته می‌شود.

 

امکان ورود به بازار کل ایران

شرکت‌ها و فروشگاه‌های سنتی فقط می‌توانند پذیرای تعداد محدودی مشتری در زمان‌ها و مکان های محدود خاصی باشند، در حالی که با طراحی سایت فروشگاهی و داشتن یک وب‌ سایت خوب، هر لحظه هزاران نفر از سراسر ایران می‌توانند از فروشگاه اینترنتی شما بازدید کنند. اگر بتوانید کالاها و خدمات خود را به تعداد نامحدودی از مخاطبان‌تان معرفی کنید، تجارت شما رونق روز افزونی خواهد داشت. البته توانایی برخوردار بودن از هزاران بازدیدکننده تفاوت زیادی با داشتن هزاران بازدید کننده دارد. 

 

درخواست همکاری